KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 3561181
nr 356 1181
Pastell
Signerad. "Nakenstudie" 60x43
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 11 april 2005
1.600 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr